Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Встановити світлофор провулок Ясний - вулиця Привокзальна.

В зв’язку з карантинними обмеженнями роботи громадського транспорту збільшився рух приватного транспорту.
По вулиці Дубовецкій та провулку Ясний виникають великі затори в зв’язку з не можливістю виїхати на вулицю Привокзальну. Для покращення руху транспорту та для зменшення аварійних ситуацій на виїзді з провулку Ясний пропоную встановити(повернути) світлофор провулок Ясний - вулиця Привокзальна (Під час реконструкції вул. Брацлавської був встановлений світлофор провулок Ясний - вулиця Привокзальна після реконструкції його демонтували).

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 26 листопада петицію підписали 33 особи з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Крулько Василь Іванович

Дата створення:

16 вересня 2020 р.