Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Облаштування світлофора на перехресті вулиць Гонти та Батозької

Облаштування світлофора на перехресті вулиць Гонти та Батозької. Після будівницва нової дороги по вулиці Гонти неможливо виїхати зі сторони хутора Шевченка , а також зі сторони вулиці Гонти,тому що вони не є основними.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 24 листопада петицію підписали 73 особи з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Медовщук Світлана Петрівна

Дата створення:

24 вересня 2020 р.