Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 252 громади!

Обстеження, обрізка і ліквідація сухих дерев та гілок по вул. Некрасова, поруч з будинками 8 та 23

Вздовж обох боків вул. Некрасова в районі буд.№8 та 23 ростуть старі дерева, що належать Зеленбуду. Вони потребують ретельного обстеження, так як несуть загрозу життю та здоров'ю мешканців та перехожих. Як результат, частину цих дерев є потреба почистити , сухі гілки обрізати, а іншу частину, що повністю висохли, взагалі ліквідувати.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 29 листопада петицію підписали 20 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Понайотова Юлія Віталіївна

Дата створення:

19 жовтня 2020 р.