Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 218 громад!

Зобов'язати водіїв відчиняти всі двері транспорту

З початку пандемії у місті водії у громадському транспорті впускають та випускають пасажирів лише через передні двері. З часом водії почали відчиняти усі двері у дуже невеликих випадках та на деяких зупинках.

Пасажири, які просять водія відчинити усі двері, при великому скупченні людей у салоні, які планують вийти, зазвичай чують від водіїв високим тоном слова про те, що вони не хочуть це робити, а іноді навіть доходять зі сторони водіїв нецензурні висловлювання у бік пасажирів. Дана ініціатива не є ефективною у боротьбі з COVID у нинішній час через те, що біля передньої двері постійно проходять пасажири і невідомо чи вони хворі.

Нині водії повинні перевіряти наявність маски, а деякі рахують пасажирів у салоні самі знаходячись без маски наражаючи себе на захворювання. За кордоном вхід до передньої двері будь-якого транспорту обмежений плівкою, а водії знаходяться у ізольованому просторі від пасажирів. 

Враховуючи дані обставини є прохання до транспортної компанії про те, що не потрібно своїх працівників наражати на COVID та зобов'язати водіїв відчиняти усі двері транспорту, а при необхідності обмежити кількість пасажирів, що заходять до транспорту водій може зачинити двері та курсувати далі по маршруті згідно графіку не утворюючи скупчення біля передніх дверей. 

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 26 січня петицію підписали 51 особа з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шевчук Олександр Сергійович

Дата створення:

21 жовтня 2020 р.