Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Скасувати будівництво муніципального житла на вул. Бортняка (навпроти гімназії №24)

Згідно з планом Вінницької міськради по вулиці Анатолія Бортняка на земельній ділянці у 0,3889 га планується будівництво муніципального житла у вигляді багатоповерхового будинку.

На думку мешканців сусідніх будинків це стовідсотково призведе до ще більшого транспортного навантаження на вулицю Бортняка, а саме: заторам у пікові години, проблемам з паркувальними місцями, яких і так вже не вистачає, а також до підвищення ризику для дітей, які буду перетинати завантажену і запарковану з усіх боків вулицю.

Також будівництво неминуче призведе до шуму, забрудненню повітря, і скоріше за все до перебоїв у електро- і водопосточанні у сусідніх будинках.

ПРОПОНУЄТЬСЯ замість дома на цій території побудувати паркувальну зону, яка допоможе розвантажити вулиці і двори, в яких кожен день багато машин паркуються за порушенням чинних правил ПДР. В іншому випадку, вул. Бортняка і двори її будинків стануть ще більш запаркованими і небезпечними, перш за все для сотен дітей, які живуть на цій вулиці і які йдуть по ній у гімназію №24.

Інший варіант, який також міг би влаштувати мешканців, це будівництво на цій території дитячого садочку або спортивного стадіону.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 26 листопада петицію підписали 363 особи з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Воробйов Олександр Анатолійович

Початок збору підписів:

19 листопада 2020 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

6 грудня 2020 р.