Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Про збереження святкової ялинки у Центральному міському парку Вінниці ім. Леонтовича

Зимові свята — особливий період для більшості людей. Особливо це відчутно в 2020 році, коли кожен день — випробовування для нервової системи. Цьогоріч ми не святкували Великдень, Івана Купала та ще багато свят, важливих для нас, бо нам казали, що це зменшить кількість хворих. Де результати? Це лише збільшило напругу та тривожність, тим самим роблячи нас більш уразливими до різноманітних хвороб. І відмова від різдвяних свят, таких важливих для кожного українця, теж навряд чи покращить статистику, а от кількість випадків неврозів та депресій збільшить однозначно. Тому ми вважаємо, що лишити ялинку та зберегти традиції — це єдине доцільне рішення, яке можна прийняти.

Красива ялинка — це ще одна принада для туристів, адже наше святкове дерево не раз займало високі місця у рейтингу ялинок України. Тож краще наповнювати бюджет міста за рахунок надходжень від туризму, ніж за рахунок депресивних настроїв мешканців.

Багато людей хворіють, але це відбувається щороку — крім коронавірусної хвороби є безліч інших недугів. Щороку в багатьох сім’ях хтось бореться з тією чи іншою хворобою, проте доки ми не здаємося і віримо в чудо — воно відбувається!

Тому ми пропонуємо:
1. Встановити святкову ялинку, як і було заплановано.
2. Організувати контроль за дотриманням протиепідемічних заходів у Центральному міському парку Вінниці ім. Леонтовича.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 20 липня петицію підписали 222 особи з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Матвієнко Марта-Наталія Володимирівна

Дата створення:

20 листопада 2020 р.