Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 222 громади!

Вінницький Новорічно-Різдвяний Ярмарок на площі Європейські 2020-2021 р. Новий безпечний формат

Традиційно, в зимовий період площа Європейська перевтілюється в маленький острівець Європи - стає улюбленим місцем сімейного відпочинку для Вінничан та гостей нашого міста - Новорічно-Різдвяним Ярмарком, де кожен, від малечі до людей похилого віку заряджається позитивною енергією, а новорічна атмосфера формує святковий настрій.
Але, 2020 рік продиктував нові положення, тому, з метою запобігання поширенню вірусних захворювань, пропонуємо використати новий формат НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИЙ ЯРМАРОК 2020-2021 в форматі сувенірно-ресторанне містечко, (продукція на виніс, дотримуючись карантинних норм та обмежень) без проведення масових заходів та концертних програм, так як всі заходи були перенесені в онлайн режим. Використовуючи досвід подібного формату свята іншими містами України та Європи, створюємо альтернативу задля збереження різдвяних традицій, робочих місць та підтримки малих підприємців.
З метою максимального дотримання сан.-епідем. норм, учасники будуть ознайомлені та зобов'язані дотримуватись всіх норм, для запобігання поширення вірусних інфекцій. Заплановано створення максимально безпечних умов для відвідувачів у форматі “ТО GO” (продукція з собою) без посадочних місць з дотриманням дистанції та маскового режиму.
Тому, просимо Вас, погодити даний проєкт, та надати дозвіл розміщення НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНИЙ ЯРМАРОК 2020-2021 в форматі сувенірно-ресторанне містечко на площі Європейській в період з 18 грудня 2020 р. по 17 січня 2021р.

Адже, час не зупинився, як заявив Президент України Володимир Зеленський, та запевнив що Локдауну не буде, більшість міст України вже оголосили про проведення Різдвяних ярмарок, в деяких містах таких як Хмельницький Ярмарок розпочав свою роботу з 4 грудня.
ЦЕНТР МОЛОДІЖНИХ ІНІЦІАТИВ «ТОП ФЕСТ УКРАЇНА» в лиці Безсмертного Олега, разом з малими підприємцями, учасниками ярмарку, готові покласти на себе організаційні витрати, це дозволить: зберегти різдвяні традиції, створити різдвяний настрій, зберегти та наповнити бюджет міста завдяки податкам та напливу туристів, сприяти розвитку малого підприємництва, зберегти понад 150 робочих місць.
Тому, просимо Вас, підтримати Вінницький Новорічно -Різдвяний Ярмарок на площі Європейські 2020-2021 в новому форматі, продуктом на виніс та без масових заходів.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вашу петицію щодо надання дозволу на організацію та проведення «НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНОГО ЯРМАРКУ 2020-2021» в форматі сувенірно-ресторанного містечка на Європейській площі, в період з 18 грудня 2020 р. по 17 січня 2021 р., розглянуто виконавчими органами Вінницької міської ради.
За результатами розгляду повідомляємо наступне.
З метою запобігання занесенню і поширенню в м. Вінниці гострої респіраторної хвороби COVID-19, на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), виконавчими органами міської ради прийнято рішення про відміну святкових заходів новорічно-різдвяного циклу та переведення їх в онлайн-формат.
Окрім цього, враховуючи карантинні обмеження, запроваджені Урядом, що діятимуть з 19 грудня 2020 року по всій території України, та на виконання п.п.7 п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», в період з 8 січня 2021 р. до 25 січня 2021 р. на території України забороняється «проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів (крім організації гірськолижного дозвілля (без роботи закладів громадського харчування та продажу алкогольних напоїв), новорічних та різдвяних свят ялинки (без концертів та ярмарків, у тому числі продуктових) тощо.
Зважаючи на вищевикладене, проведення «НОВОРІЧНО-РІЗДВЯНОГО ЯРМАРКУ 2020-2021» на Європейській площі не погоджено виконавчими органами міської ради.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 361 особа з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Безсмертний Олег Сергійович

Початок збору підписів:

9 грудня 2020 р.

Відповідь дана:

17 грудня 2020 р.