Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 227 громад!

Придбання та створення експозиції "Мистецька скарбниця Вінниччини"оригіналів картин та інших предметів мистецтва, які належать до творчого доробку знаменитих вінничан.

У Вінниці та на Вінниччині народилося і працювало багато талановитих митців, картини та інші мистецькі витвори яких відомі у всьому світі. Серед них Казимир Малевич, Натан Альтман, Вероніка Аралова-Паттерсон, Михайло Маслюк. Але у місті, яке має публічно декларовані туристичні амбіції не існує власної колекції творів земляків. Вінниця не таке вже бідне місто, щоб не дозволити собі мати бодай один оригінал кожного з наших земляків і достойно та креативно його представити на широкий загал громади та гостей міста. До того ж ці предмети є гарантованими вкладами коштів, які з часом тільки збільшаться в ціні. Пропоную створити експозицію “Мистецька скарбниця Вінниччини”, яка б могла з часом стати музейною галереєю художників та інших митців різних поколінь нашого краю. Крім муніципальних коштів до створення цієї колекції могли б долучитися колекціонери та заможні вінничани. Наприклад, роботи Вероніки Аралової-Паттерсон і зараз можна знайти та придбати на інтернет аукціонах.
Вважаю, що створення “Мистецької скарбниці Вінниччини” є не лише важливою справою для морального стану та самоідентифікації громади в часи глобалізації, а і вигідним з економічної точки зору проектом.
Пропоную поповнювати “Мистецьку скарбницю Вінниччини” чимось новим кожного року до Дня Вінниці.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 16 квітня петицію підписали 8 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шемет Олександр Михайлович

Дата створення:

13 грудня 2020 р.