Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 394 громади!

Створити музей "Підземна Вінниця"

Ми просимо створити у місті музей «Підземна Вінниця» у комунальній будівлі, під якою знайдено 12-метровий підземний хід, за адресою Монастирська,1.
Існування у Вінниці підземних ходів є беззаперечним фактом. Але замість збереження, залишки підземель руйнуються при забудові історичного центру міста новими торговими центрами та житловими комплексами. Реконструювавши хоча б невелику частину підземного ходу можна створити у Вінниці унікальний музей, що стане туристичною родзинкою міста, залучить інвестиції в міський бюджет. Для створення такого музею можна написати культурний проект та залучити кошти міжнародних донорських організацій, благодійних фондів та бізнесу. Збережемо нашу історію разом!

Петиція створена у рамках проекту центрів громадського контролю «Дій!» – проект, який реалізовується у 5-ти містах України (Тернопіль, Вінниця, Запоріжжя, Краматорськ, Маріуполь) за фінансової підтримки чеської організації People in Need, Міністерства закордонних справ Чеської Республіки у рамках програми «Transition Promotion Program» та Посольства Королівства Нідерланди в Україні. Зміст цієї статті є авторським та не обов’язково збігається з позицією донорських організацій.


Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 24 липня петицію підписали 106 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

VGO Investigative Agency

Дата створення:

28 грудня 2020 р.