Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Запровадити систему готівкового розрахунку за проїзд

Доброго здоров'я щиро бажаю усім співробітникам Вінницької Міської Ради.

В місті Вінниця наразі існує система безготівкової оплати проїзду в транспорті за картою вінничанина, а також за банківською картою.

Є пропозиція додати можливість розрахунку готівкою в подібних терміналах, котрі будуть розміщуватися в трамваях, тролейбусах та автобусах, при цьому вони прийматимуть в купюроприймачі банкноти номіналом 1 та 2 гривні, а також, якщо є технічна можливість - і монети, в автобусах, окрім того такі термінали можуть приймати банкноти 5 гривень; ці термінали роздруковуватимуть квитки на проїзд подібно до того, як їх наразі роздруковує термінал в транспорті, котрий дає можливість пасажирам розраховуватися банківською карткою.

Реалізація даного проєкту допоможе людям, котрі не мають при собі банківської картки та не мають грошей на мобільному рахунку в момент проїзду в транспорті розрахуватися за проїзд готівкою або монетами. Особливо цьому будуть раді гості нашого міста, котрі приїжджатимуть до нас з інших куточків.

Також реалізація цього проєкту забезпечить додаткову зручність пасажирам, створить належні умови розрахунку за проїзд для тих, хто рідко користується банківськими картками. При цьому, як і раніше, залишатимуться термінали для розрахування за проїзд безготівково та за допомогою картки вінничанина.

Прошу підтримати, аби зробити місто Вінниця зручним та затишним для усіх його мешканців та гостей.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

За дорученням міського голови С. Моргунова департамент економіки і інвестицій міської ради опрацював Вашу електронну петицію від 22.02.2021 р. щодо розміщення в трамваях, тролейбусах та автобусах м. Вінниці терміналів для готівкової оплати проїзду в громадському транспорті м. Вінниці та повідомляє наступне.
Прийміть нашу щиру вдячність за Ваші пропозиції та небайдуже ставлення до проблем міста, але, на жаль, встановлення в кожному транспортному засобі терміналів для прийому готівки, а тим більше таких, що крім прийому купюр, ще прийматимуть і монети, для комунального підприємства «Вінницякартсервіс» є економічно невигідним, адже один платіжний термінал коштує не менше 20,0 тис. грн, а загальна кількість транспортних засобів комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія», в яких встановлені валідатори для оплати проїзду за допомогою Муніципальної картки вінничанина, становить 320 одиниць транспорту (100 трамваїв, 160 тролейбусів, 60 автобусів).
В той же час, виконавчими органами міської ради спільно з КП «Вінницякартсервіс» опрацьовується питання реалізації разових проїзних квитків в мережі автоматів самообслуговування EasyPay, яка включає в себе понад 450 терміналів у м. Вінниці, що дозволить гостям міста та мешканцям прилеглих територій, що нечасто користуються послугами громадського транспорту м. Вінниці, придбавати квитки на проїзд за готівку.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 363 особи з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Штурма Анатолій Анатолійович

Початок збору підписів:

17 лютого 2021 р.

Відповідь дана:

5 березня 2021 р.