Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Перехрестя вулиць Лялі Ратушної та Келецької

Перехрестя вулиці Лялі Ратушної на вулиці Келецької є вкрай аварійним.
Виїзд з вулиці Лялі Ратушної на вулицю Келецьку та перетин перехрестя, в більшості випадків, а особливо в часи пік, можливий тільки тоді коли для автомобілів, що рухаються по вулиці Келецькій вмикається червоний сигнал світлофора (тривалість близько 15с). Проте по обидві сторони від вулиці Лялі Ратушної, на досить близькій відстані знаходяться трамвайні зупинки і дуже часто трамваї перетинають перехрестя саме в цей час, зменшуючи час на виїзд з вулиці Лялі Ратушної, а також заважають пішоходам перетинати перехрестя, які також рухаються в цей час.
Прохання врегулювати рух на перехресті для покращення виїзду та підвищення безпеки на даній ділянці дороги.
Шляхи вирішення:
1. Встановлення світлофорів на перехресті для регулювання руху з усіх сторін перехрестя.
2. Встановлення світлофорів для трамваїв, які будуть забороняти рух трамваїв при включені зеленого світлофора для пішоходів та червоного для автомобілів, які рухаються по Келецькій та збільшення часу для переходу хоча б на 5с.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вашу петицію щодо можливості організації регульованого виїзду транспортних засобів з вул. Лялі Ратушної на вул. Келецьку розглянуто.
За результатами розгляду інформую.
Світлофорний об’єкт «вул. Келецька – вул. Лялі Ратушної» побудований у1992 році з метою забезпечення безпечного переходу пішоходами проїзної частини вул. Келецька, є регульованим пішохідним переходом, і ніяким чином не регулює виїзд транспортних засобів з вулиць Лялі Ратушної. Тобто водії, які здійснюють виїзд з зазначеної вулиці на вул. Келецьку повинні керуватися встановленими дорожніми знаками і правилами проїзду нерегульованих перехресть.
В свою чергу, цей спосіб проїзду відповідає існуючій інтенсивності руху транспортних засобів по вул. Лялі Ратушної і дає змогу здійснити виїзд транспорту у будь-який час, за умови пропуску транспортних засобів по головній дорозі та пішоходів, які переходять вул. Келецьку на дозволяючий сигнал світлофора.
У часи найбільшої інтенсивності руху транспортних засобів по вул. Келецькій, виїзд з вул. Лялі Ратушної частково ускладнюється, і можливий у більшості випадків лише у пішохідній фазі, проте у період спаду інтенсивності руху транспортних засобів, зазначена проблема не спостерігається.
Запровадження повного світлофорного регулювання транспортних засобів по всіх напрямках на зазначеному перехресті, не зменшить час очікування для виїзду на вул. Келецьку, навіть за умови відсутності транспортних засобів по головній дорозі, так як водії при виїзді з вул. Лялі Ратушної будуть змушені чекати дозволяючий сигнал світлофора.
Застосування окремо світлофорного регулювання руху трамваїв на даному перехресті є вкрай небезпечним, оскільки відсутня нормативна видимість для учасників дорожнього руху, а саме водіям трамваїв обмежена оглядовість вул. Лялі Ратушної (праворуч), а водіям транспортних засобів, при виїзді з вул. Лялі Ратушної обмежена видимість трамваїв ліворуч.Стосовно збільшення тривалості пішохідної фази для переходу через вул. Келецьку інформуємо.
Відповідно до розрахунку, тривалість пішохідної фази для переходу через вул. Келецьку (при ширині проїзної частини 11 м), складає 13 сек., при цьому фактична тривалість пішохідної фази складає 15 сек. Збільшення тривалості пішохідної фази для переходу через вул. Келецьку, можливе лише на 3 – 5 сек., тільки за рахунок зеленого сигналу для транспорту, який рухається по вказаній вулиці, оскільки по вул. Келецькій працює координоване керування світлофорними об’єктами і для забезпечення плану координації «зелена хвиля» тривалість циклу роботи вказаних світлофорних об’єктів не може бути змінена
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 360 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Лозінський Дмитро Олександрович

Початок збору підписів:

9 березня 2021 р.

Відповідь дана:

2 квітня 2021 р.