Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Встановлення металевого бар’єрного огородження на аварійно-небезпечному відрізку дороги-місці концентрації ДТП вул.Зодчих

Впродовж останніх десяти років частина автомобільної дороги по вулиці Зодчих та її перехрестя з автодорогою вулиці Академіка Ющенка
є аварійною ділянкою підвищеної небезпеки.
З 2011 року в мікрорайоні Поділля, на відрізку вул.Зодчих (Фонтанна площа- бар Карабас) сталося 4 ДТП. Дві з них - зі страшними смертельними наслідками.
Нагадую:
1). 13 березня 2021 року, водій BMW X5 не впорався з керуванням на заокругленій ділянці дороги, що спричинило страшну аварію. Внаслідок чого один хлопець загинув на місці, а один – важко травмований. Враховуючи, що ДТП сталось близько 02:40 години ранку – на тротуарі людей не було, як і не було відвідувачів кафе, що не призвело до додаткових жертв.
2)Минулого року, також у березні, за цим перехрестям біля кафе-бару сталась аварія. Водій, не впоравшись із керуванням на швидкості, врізався у стіну закладу. На щастя, цього разу все обійшлося без постраждалих.
3)П’ять років тому, 2 липня близько 19 години, за цим самим перехрестям по вулиці Зодчих водій мотоцикла не справився з керуванням та в’їхав на тротуар біля зупинки, травмувавши вінничанку з дворічною дитиною, які там стояли.
4)Також, дев’ять років тому, за цим перехрестям біля закладу «Карабас» трапилась аварія, що забрала життя трьох молодих людей – пішоходів. Винуватець цієї трагедії, керуючи авто на швидкості 134 км/год, не впоравшись із керуванням, вискочив на тротуар і збив трьох людей, які загинули на місці.
Щоденно, особливо у вечірню пору доби, можна спостерігати водіїв, які порушуючи як вимоги Правил дорожнього руху, так і здоровий глузд, рухаються на швидкостях 110-130 км/год, нехтуючи сигналами світлофора вказаного вище перехрестя.
Такі дії правопорушників є небезпечними для мешканців навколишніх будинків та людей, що прогулюються поруч. На площі, біля дороги розміщується фонтан, як культурний та розважальний елемент благоустрою, також побудований дитячий майданчик, де вечорами часто полюбляє збиратись та відпочивати значна кількість людей – дітей, молодих пар та сімей.
Але враховуючи вищезазначене, ми постійно хвилюємся, що через безглуздість одного водія-порушника, під час вечірньої прогулянки зі своїми сім’ями виявиться, що вона може стати останньою.
Тому, з метою забезпечення безпеки руху водіїв та пішоходів, а також попередження настання летальних наслідків у майбутньому –ПРОСИМО:
1).Забезпечити та здійснити заходи по влаштуванню центрального піднятого острівця безпеки на перехресті вулиці Зодчих та вулиці Академіка Ющенка, з улаштуванням кільцевої розв’язки проїзної частини, що безпосередньо вплине на обмеження швидкості руху автотранспортних засобів під час проїзду перехрестям;
2).Забезпечити та здійснити заходи по влаштуванню металевого бар’єрного огородження за перехрестям вулиць Зодчих та Академіка Ющенка по периметру тротуару від автомобільної дороги в сторону руху до вулиці Пирогова, що безпосередньо вплине на безпеку пішоходів тротуару та відвідувачів площі біля фонтану.
(вигляд пропозиції з влаштування додається)
Врегулювання цих питань є життєво важливим для людей, особливо мешканців поруч розташованих будинків. А тому просимо розглянути дане звернення у найкоротший строк та задовільнити його у повному обсязі.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 19 травня петицію підписали 261 особа з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дем'яненко Ярослав Ігорьович

Дата створення:

17 березня 2021 р.