Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 252 громади!

Вдосконалення та зміна регулювання руху на перехресті вулиці келецької та барського шоссе.

На перехресті барського шосе склалася така ситуація:
У напрямку руху із західного автовокзалу по барському шосе на вулицю келецька у годину пік у лівій крайній смузі накопичується велика кількість транспорту.
Пропоную для розвантаження руху на даній ділянці провести такі зміни:
У напрямку руху від західного автовокзалу по барському шосе на вулицю келецька окрім крайньої лівої смуги відвести ще й середню смугу. А для руху прямо по барському шосе відвести виключно крайню праву смугу із зеленою стрілкою прямо(досить вдалий приклад - перехрестя вулиць Хмельницького шосе та 600-річчя).
Такий несуттєвий перерозподіл руху зменшить накопичення транспорту в данному напрямку у два рази у години пік і не потребує великих фінансових затрат, а також покращить екологічну ситуацію на даній ділянці завдяки вищевказаним змінам.
Для цих змін потрібно змінити знак розподілу по смугам та встановити зелену стрілку прямо для крайньої правої смуги. Дорожня розмітка не потребує корегування.
Для зеленої стрілки можливо є потреба додаткового вивчення ситуації спеціалістами, так як існує регульований пішохідний перехід, але наявність пішоходів на цій ділянці майже відсутня.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 29 листопада петицію підписали 116 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Лозовой Дмитро Павлович

Дата створення:

23 березня 2021 р.