Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Вінницька центральна бібліотека ім.І.Франка має залишитись дітям

Український інститут книги оприлюднив дані про читачів книг.
В Україні тільки 8% людей читають книжки.
В Польщі читають 36% , в Італії- 56%.
Усі розвинені країни докладають масу зусиль, щоб заохотити людей читати.
Будують нові сучасні бібліотеки, розробляють програми для молоді та школярів, щоб привчити їх відвідувати бібліотеки.
Дитяча бібліотека ім.І.Франка, що на Соборній, є улюбленим освітнім простором кількох поколінь вінничан. В центрі міста дуже гарно організований громадський транспорт, батьки можуть спокійно відпускати дітей у бібліотеку і не переживати за їх безпеку.Крім того, у бібліотеці гарний ремонт, багато нових книг.
Якщо влада міста дбає про майбутнє молоді то робить усе можливе, щоб не тільки не скорочувати кількість бібліотек, а навпаки вкладає кошти у їх розвиток і збільшення кількості сучасних бібліотек. Не можна все вимірювати грошами і бізнес потребами друзів!!

Просимо розглянути можливість продовження договору оренди комунальної власності громади Вінниці для дитячої бібліотеки ім.І.Франка і не виселяти її зі зручного приміщення в центрі міста.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На петицію від 26.04.2021р. стосовно можливості продовження договору оренди комунальної власності громади Вінниці для дитячої бібліотеки ім. І. Франка і не виселення її зі зручного приміщення в центрі міста, повідомляю наступне.
Продовження договорів оренди здійснюється відповідно до вимог статті 18 Закону України «Про оренду державного та комунального майна» від 03.10.2019р. №157-ІХ та пунктів 134 – 152 Порядку передачі в оренду державного та комунального майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.06.2020р. №483.
Додаток до рішення

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Петицію підписали 390 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Гайда Таїса Миколаївна

Початок збору підписів:

20 квітня 2021 р.

Відповідь дана:

6 травня 2021 р.