Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 284 громади!

Заборона продажу алкогольних напоїв в нічний час на території Вінницької міської об'єднаної територіальної громади

Пияцтво це - гостра соціально проблема. За непідтвердженими даними, щороку в Україні ставлять на облік 100 000 алкозалежних осіб. Надмірне вживання алкоголю призводить до десятків тисяч смертельних наслідків. Проїхавшись містом в нічний час біля так званих "наливайок", які працюють цілодобово, збираються особи для придбання алкоголю. Значна частина з них в стані алкогольного сп'яніння починає шукати пригоди на вулицях міста, або дома. Це сприяє погіршенню безпеки не лише у місті, але й на сімейно - побутовому рівні.
Згідно з даними МВС соціально - побутові конфлікти є одними з найпоширеніших видів. Не в останню чергу через пияцтво. Європейське місто не має сприяти такій проблемі! Тим більше, що практика заборони продажу алкоголю в нічний час успішно діє в багатьох містах України.
Враховуючи вищевказане,та керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування",пропоную на черговому, позачерговому засіданні сесії прийняти рішення щодо заборони реалізації алкогольних напоїв з 23 години 00 хвилин до 07 години 00 хвилин на території Вінницької міської об'єднаної громади.

Категорія

ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКУ

Станом на 22 березня петицію підписали 147 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Заскін Владислав Миколайович

Дата створення:

8 вересня 2021 р.