Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Знищення підземного переходу біля ринку Урожай

Жителі міста Вінниця давно звикли до підземного переходу між ринком та медичним університетом. Ми звикли до бруду, капання незрозумілих рідин на голову, запахів туалету та кафе з однієї сторони та нудотної шаурми з іншої. Ми не бачимо проблем у тому що заради комфорту сотні автомобілістів, щодня тисячі людей змушені відчувати дискомфорт. Ми звикли щодня заганяти маломобільні групи населення під землю, заради автомобіля. Люди поважного віку, які так люблять ринок, люди з інвалідністю, діти, вагітні, травмовані, люди з багажем тощо, всі ці категорії вінничан уступають свій комфорт заради людини, яка сидить на м'якому сидінні в комфортному автомобілі.
У місті не повинні існувати підземні переходи. Місто повинно функціонувати для усіх людей, а не для автомобіля. Стати маломобільним громадянином на жаль може кожен, купити автомобіль - ні. Тому давайте думати про всіх.
Звісно, що така ідея не сподобається власникам шаурмячних/фотомаркету/кафе/.... Але давайте запитаємо у людей, які щодня ходять на ринок, а не збирають прибуток з незрозумілочого.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 19 травня петицію підписали 38 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Педина Петро Леонідович

Дата створення:

16 вересня 2021 р.