Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 333 громади!

Поділля без заторів

З початком нового навчального року в мікрорайоні “Поділля” постійно утворюються затори. Проблема виникла давно і з кожним роком буде посилюватись. Зумовлено це тим, що кількість жителів мікрорайону постійно зростає. Наразі ще не заселені два нові будинки поблизу школи та “Перлина Поділля”, добудовується муніципальне житло поблизу гімназії №24, та багатоквартирний будинок біля стадіону гімназії. Також будуються житлові будинки біля психіатричної лікарні ім.Ющенка, це створить додаткове навантаження на заїзд/виїзд зі сторони вул.Р.Скалецього та Князів Коріатовичів. Всі ці додаткові забудови не враховувались під час проектування транспортних розв`язок мікрорайону.
Окрім заторів, що утворюються на заїздах/виїздах з мікрорайону, затори утворюються біля 24-тої гімназії по вул Бортняка, яка просто не розрахована на таку кількість автотранспорту.
Також варто зауважити, що до гімназії на Поділлі возять своїх дітей мешканці м-ну Академічний, який взагалі забудований тільки на третину, а будівництво школи там планується орієнтовно в 2032 році. Тобто найближчих років 10-11 кількість учнів гімназії буде стрімко збільшуватись.
Впевнений, якщо не почати вирішувати проблему з заторами в м-ні Поділля вже сьогодні, то через кілька років автомобільний рух тут в “годину пік” буде практично паралізований.
Зважаючи на це пропоную Вінницькій міській раді розглянути варіант створення додаткового заїзду/виїзду з мікрораайону Поділля, а саме, фактично зробити об`їзну дорогу навколо Поділля по вул.Юківка (поруч психіатричної лікарні ім.Ющенка) через гаражний кооператив, заїзд якого виходить на вул.Пиргова (в районі трамвайної зупинки “Електромережа”). Також пропоную створити парковку біля школи №24 зі сторони психіатричної лікарні та кільцеву розв`язку на виїзді/заїзді з мікрорайону в напрямку вулиці Р.Скалецького та Князів Коріатовичів.
Такий варіант дозволить мешканцям м-ну Академічний возити своїх дітей до школи практично не заїзджаючи на територію м-ну Поділля, що значно зменшить трафік та затори. А створення парковки зі сторони психлікарні вирішить проблему з великою кількістю припаркованих авто по вул.Бортняка, що значно ускладнює рух та виїзд мешканців з дворової території.
Додаю до петиції схему проектної дороги.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 4 грудня петицію підписали 249 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

УКРАЇНЕЦЬ ЮРІЙ ІВАНОВИЧ

Дата створення:

17 вересня 2021 р.