Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 252 громади!

Встановлення світлофора біля ж/к "Східна перлина в Тяжилові

Просимо Вас розглянути можливість встановлення світлофора біля ж/к "Східна перлина" в Тяжилові. На даний час на цьому місці є нерегульований пішохідний перехід з острівцем безпеки. Але перейти дорогу дуже складно, навіть дорослому. А цьому районі проживає велика кількість дітей. Машини їздять з великою швидкість і не пропускають пішоходів. Неодноразово були збиті знаки на острівці безпеки. Сподіваємось на Вашу допомогу!

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 29 листопада петицію підписали 121 особа з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кірюхіна Оксана Леонідівна

Дата створення:

29 вересня 2021 р.