Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 250 громад!

Задимленість вулиць, різкий запах диму!

Останнім часом в опалювальний сезон в приватних будинках пішла мода встановлювати твердопаливні котли, і все б нічого, якби до них ставили фільтри для відфільтровування диму та шкідливих домішків. Через що на вулицях стоїть їдкий запах диму, який вїдається в одяг та волосся, шкідливо впливає на органи дихання. Вже й не памятаю, коли можна було осінню пору погуляти з насолодою, а не прикриватися кофтою або маскою.
Вважаю, що має бути на рівні виконавчої та законодавчої влади врегульоване питання з приводу примусового зобовязання всіх власників твердопаливних котлів встановити додаткове обладнання для відфільтровування диму та шкідливих речовин, які містяться в димові, або заборона подальшої експлуатації даних котлів, на які неможливо встановити таке обладнання. А також обовязкової сертифікації такого обладнання, тобто ніяких саморобних буржуйок і подібного!
Впевнений, що цю петицію будуть читати й ті, хто вже має твердопаливні котли, печі і тд, тому особисто звертаюся до них: Шановні! Ви не одні живете в місті, і те, що ви вирішили перейти на такий спосіб опалення будинку, не має впливати на життя людей, які живуть навколо Вас! Будьмо людьми, будь ласка!

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Станом на 20 жовтня петицію підписали 43 особи з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дикий Максим Павлович

Початок збору підписів:

12 жовтня 2021 р.

До кінця збору підписів залишилось: