Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 250 громад!

ШКОЛА на Академічному

Доброго дня!
Пропоную розпочати забудову школи у мікр-ні Академічний .
Мікрорайон Академічний ще не забудований навіть на половину, але кількість учнів кожної вікової категорії достатня для заповнення школи вже сьогодні!
Жителі цього мікрорайону за місцем проживання відносяться до гімназії №24 (нова школа на Поділлі).
Минулого року до гімназії вступило 9 перших класів ( у той час вул. Пирогова входила у список тих, хто навчатиметься в гімназії) .
Цього ж року вулицю Пирогова віднесли до школи №16. Але й це не допомогло. Навіть за таких умов гімназія у 2021 році «набрала» 10 перших класів, встановивши рекорд у Вінниці !
Думаю, не потрібно уточнювати, що школа на таку кількість класів не розрахована. Через цю ситуацію не всі класи мають групу продовженого дня. Як справлятись працюючим батькам у такому випадку, невідомо.

Так скільки перших класів набереться ще через 2 роки, коли на Академічному та Поділлі заселяться ще 5-6 будинків? І яким вулицям тепер потрібно буде відмовити у навчанні в цій школі, щоб вмістити дітей?
А через 6 років?...
Забудова школи на Академічному все одно планується (правда, через 10 років). Пропоную прискорити цей термін: виділити кошти вже наступного року та розпочинати будівництво.
Вважаю потребу забудувати школу на Академічному терміновою та невідкладною.
Прошу усіх небайдужих батьків підтримати мою пропозицію.
Також прошу майбутніх батьків та батьків дітей, які ще ходять у садочок, задуматись, де навчатиметься ваша дитина через декілька років?
Подумаймо про майбутнє вже сьогодні.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 20 жовтня петицію підписали 182 особи з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Українець Ірина Вадимівна

Початок збору підписів:

13 жовтня 2021 р.

До кінця збору підписів залишилось: