Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 254 громади!

ШКОЛА на Академічному

Доброго дня!
Пропоную розпочати забудову школи у мікр-ні Академічний .
Мікрорайон Академічний ще не забудований навіть на половину, але кількість учнів кожної вікової категорії достатня для заповнення школи вже сьогодні!
Жителі цього мікрорайону за місцем проживання відносяться до гімназії №24 (нова школа на Поділлі).
Минулого року до гімназії вступило 9 перших класів ( у той час вул. Пирогова входила у список тих, хто навчатиметься в гімназії) .
Цього ж року вулицю Пирогова віднесли до школи №16. Але й це не допомогло. Навіть за таких умов гімназія у 2021 році «набрала» 10 перших класів, встановивши рекорд у Вінниці !
Думаю, не потрібно уточнювати, що школа на таку кількість класів не розрахована. Через цю ситуацію не всі класи мають групу продовженого дня. Як справлятись працюючим батькам у такому випадку, невідомо.

Так скільки перших класів набереться ще через 2 роки, коли на Академічному та Поділлі заселяться ще 5-6 будинків? І яким вулицям тепер потрібно буде відмовити у навчанні в цій школі, щоб вмістити дітей?
А через 6 років?...
Забудова школи на Академічному все одно планується (правда, через 10 років). Пропоную прискорити цей термін: виділити кошти вже наступного року та розпочинати будівництво.
Вважаю потребу забудувати школу на Академічному терміновою та невідкладною.
Прошу усіх небайдужих батьків підтримати мою пропозицію.
Також прошу майбутніх батьків та батьків дітей, які ще ходять у садочок, задуматись, де навчатиметься ваша дитина через декілька років?
Подумаймо про майбутнє вже сьогодні.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша петиція розглянута виконавчими органами Вінницької міської ради, про що, в межах компетенції, повідомляємо наступне.
Питання будівництва нових закладів освіти, створення належної матеріально-технічної бази в діючих закладах, забезпечення енергоефективності будівель, створення належних умов для навчання та виховання вінницьких дітей та підлітків знаходиться під постійним контролем міської ради. Проблемні питання закладів освіти міста вирішуються поступово, враховуючи реальні можливості бюджету Вінницької міської територіальної громади.
Зокрема, у 2020 році введено в експлуатацію школу у мікрорайоні «Поділля», будівництво якої тривало 5 років. Загальна вартість будівництва - 169,7 млн. грн., з них: бюджет Вінницької міської ТГ – 73,1 млн. грн., Державний фонд регіонального розвитку – 61,8 млн. грн., кошти інвесторів – 24,9 млн. грн., субвенція на соціально-економічний розвиток – 9,9 млн. грн. Таким чином, будівництво школи є досить затратним, тому для його здійснення залучаються кошти інвесторів.
Одночасно повідомляємо, що на підставі Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо стимулювання інвестиційної діяльності в Україні» виключено статтю 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» щодо обов’язкової участі замовника у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту (пайова участь).
У наступному році немає можливості розпочати будівництво нової школи у мікрорайоні «Академічний». Разом з тим, міською владою будуть вживатись заходи щодо залучення інвестицій та коштів державного бюджету для прискорення початку будівництва школи в даному мікрорайоні.
Вдячні Вам за небайдужість та активну громадську позицію.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 376 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Українець Ірина Вадимівна

Початок збору підписів:

13 жовтня 2021 р.

Відповідь дана:

11 листопада 2021 р.