Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Школярам вільний доступ до транспорту

Під час обмеження кількості людей у транспорті дозволити школярам заходити до салону попри заповненість сидячих місць. Водії закривають двері перед дітьми і школярі змушені, навіть у темну пору року, залишатись на зупинці. 20-30 хвилин чекають наступного рейсу і є ймовірність того, що будуть зайвими пасажирами знову.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вашу петицію щодо перевезення школярів міським громадським транспортом в період дії карантинних обмежень опрацьовано.
За результатами опрацювання інформуємо.
Постановою Кабінету Міністрів України від 22.09.2021 року № 981
«Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України» адаптивний карантин та режим надзвичайної ситуації на території України продовжено до
31 грудня 2021 року.
Згідно індикаторів визначення рівнів епідемічної небезпеки та рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, з 29 жовтня 2021 року на території Вінницької області встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
Відповідно до пункту 31 постанови Кабінету Міністрів України від
09 грудня 2020 р. № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) (далі – Постанова) «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки є попереджувальним рівнем, який свідчить про ускладнення епідемічної ситуації в регіоні, що може призвести до запровадження посилених обмежувальних протиепідемічних заходів.
Відповідно до пункту 32 Постанови на території регіонів, на яких встановлено «помаранчевий» рівень епідемічної небезпеки, діють обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для «жовтого» рівня епідемічної небезпеки.
Так, відповідно до підпункту 8 пункту 22 Постанови перевезення пасажирів міським громадським транспортом має здійснюватися в межах кількості місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу і визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб, за умови обов’язкового використання пасажирами засобів індивідуального захисту.
Згідно статті 117 Конституції України постанови і розпорядження видані Кабінетом Міністрів України в межах своєї компетенції є обов’язковими до виконання.
Відповідно до статті 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення недотримання карантинних обмежень є адміністративним порушенням, яке тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Водночас повідомляємо, що на території Вінницької міської територіальної громади перевезення пасажирів громадським транспортом здійснюється з дотриманням усіх карантинних обмежень, які встановлені Постановою.
Адміністрації комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» та приватним перевізникам, які відповідно до укладених договорів здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в режимі маршрутного таксі у Вінницькій міській територіальній громаді наголошено на необхідності забезпечення школярів правом першочергового проїзду в міському пасажирському транспорті.
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 427 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Нагорна Людмила Василівна

Початок збору підписів:

23 жовтня 2021 р.

Відповідь дана:

8 листопада 2021 р.