Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 284 громади!

Збільшення інтервалу часу, відведеного на пересадку, в "Муніципальній картці вінничанина"

Через карантинні обмеження та безкінечні пробки на дорогах час пересадки з одного виду транспорту/маршруту на інший суттєво збільшився. Це призводить до того, що часто доводиться сплачувати за проїзд в один кінець не 8 грн, а 16( Вважаю такі витрати необгрунтовано завищеними та пропоную КП "ВІННИЦЯКАРТСЕРВІС" хоча б на період карантину збільшити інтервал часу, відведенного на пересадку, в електронних проїзних "Муніципальна картка вінничанина" з 30 хв до 1 год.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчі органи Вінницької міської ради опрацювали електронну петицію від 25.11.2021 р. щодо збільшення інтервалу часу, відведеного на безкоштовну пересадку в громадському транспорті м. Вінниці при оплаті проїзду за допомогою «Муніципальної картки вінничанина», та в межах своїх повноважень повідомляють наступне.
За інформацією департаменту енергетики, транспорту та зв’язку міської ради діючий на сьогоднішній день інтервал часу в 30 хвилин дозволяє пасажирам здійснювати поїздки по території міста з кінцевих зупинок маршрутів громадського транспорту до основних пересадочних зупинок – «Ринок «Урожай», «Майдан Небесної Сотні», «Пл. Перемоги», «Залізничний вокзал», «Вул. Чехова», «Меморіал Визволення», «Електромережа» та скористатись функцією «безкоштовної пересадки» протягом зазначених 30 хвилин.
В той же час, станом на 07.12.2021 р. відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 р. №1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24.11.2021 р. №1240) перевізникам дозволено здійснювати перевезення пасажирів у трамваях, тролейбусах, автобусах та маршрутних таксі у кількості не більшій, ніж сукупна кількість місць для сидіння та 50 відсотків місць для стояння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу та визначена в реєстраційних документах на такий транспортний засіб.
Отже, дана норма дозволить перевозити кожним транспортним засобом більшу кількість пасажирів, ніж раніше.
Завдяки цьому суттєво зменшиться час очікування на зупинках і буде створено більш сприятливі умови для здійснення безкоштовної пересадки протягом 30 хвилин.
Враховуючи вищезазначене, підстави для збільшення інтервалу часу, відведеного на безкоштовну пересадку в громадському транспорті м. Вінниці при оплаті проїзду за допомогою «Муніципальної картки вінничанина», на даний час відсутні.

Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 364 особи з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Бубела Інна Сергіївна

Початок збору підписів:

17 листопада 2021 р.

Відповідь дана:

8 грудня 2021 р.