Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Встановлення світлофора ж/к Західний

Просимо розглянути можливість організації встановлення світлофора на перехресті ж/к "Західний" по Барському шосе.Перехрестя Барського шосе та вул.Юзвинська мають шалене транспортне завантаження.Мешканців мікрорайону стає все більше.Безпека руху вкрай складна.Аварійно небезпечна ділянка.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вашу петицію щодо встановлення світлофорного об’єкту по Барському шосе на перехресті з вул. Юзвинською розглянуто.
За результатами розгляду інформую.
На сьогоднішній день, враховуючи забудову зазначеного мікрорайону та значне зростання інтенсивності руху по Барському шосе, є необхідність в покращенні організації дорожнього руху на вищевказаному перехресті. Тому, на даний час
міським комунальним підприємством «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури» розробляється детальний план території, обмеженої Гніваньським шосе, вул. Юзвинською, Барським шосе, в якому буде передбачено облаштування регульованого перехрестя Барське шосе – вул. Юзвинська.
Після погодження змін в організацію дорожнього руху з будівництвом світлофорного об’єкту на даному перехресті з балансоутримувачем даної дороги, Службою автомобільних доріг у Вінницькій області, буде розроблятись проєктно-кошторисна документація на встановлення світлофорного об’єкту на перехресті Барське шосе – вул. Юзвинська.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 373 особи з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Капшієнко Людмила Петрівна

Початок збору підписів:

22 листопада 2021 р.

Відповідь дана:

21 грудня 2021 р.