Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Прибрати конструкцію котка

Прошу прибрати конструкцію котка на Тиврівському шосе.
Стоїть він посеред острівця кругового руху, закриває весь огляд, конструкція розмальована, відволікає водіїв.
Поставте Оптімус Прайма. Але просто коток розмальований, це річ яка явно не вписується на даному виїзді.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 28 вересня петицію підписали 28 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Мостович Станіслав Анатолійович

Дата створення:

28 листопада 2021 р.