Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 266 громад!

Облаштування тротуару поряд з автостоянкою ринку "Урожай" по вулиці Родіона Скалецького

Облаштування тротуару уздовж автомобільної парковки біля ринку "Урожай" по вулиці Родіона Скалецького.

Зараз на даній ділянці відсутній відокремлений тротуар, відсутня виділена лінії, яка б була безпечною для пішоходів. Через це люди змушені долати цю ділянку поміж припаркованими автомобілями, або вздовж проїжджої частини. Таких рух наражає на небезпеку пішоходів. Особливо не зручно для пересування з дитячими візками.
Фото ситуації на даний момент:
https://skr.sh/sBePKSODU3p
https://skr.sh/sBewLZt5B32
Карта місцевості: https://skr.sh/sBeFecGVyE9

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 4 грудня петицію підписали 53 особи з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Хлипавка Руслан Романович

Дата створення:

23 грудня 2021 р.