Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Нова мостова переправа

Кількість громадського і приватного автотранспорту в нашому місті постійно збільшується. На вулицях і перехрестях утворюються великі затори, що затримують пасажирів і водіїв. Через це збільшується кількість вихлопних газів, отруюється повітря, люди нервують і переживають. Вже багато років водії, їдучі на Старе місто по вулиці Скалецького і повертаючи на вулицю Князів Коріатовичів, заздрісно дивляться на протилежний бік річки. Якби тут був міст, не треба було би робити велике коло через Староміський міст. Доїзд до третьої лікарні, педколеджу, численного приватного сектору, став би значно зручнішим, швидким, економічним і екологічним. Цим маршрутом міг би їздити також тролейбус. Пропоную побудувати новий міст через річку Південний Буг від кінця вулиці Скалецького на протилежний берег річки.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


Ваша петиція щодо будівництва нового моста через р. Південний Буг від кінця вулиці Р. Скалецького на протилежний берег річки, розглянута виконавчими органами Вінницької міської ради, про що, в межах компетенції, повідомляємо наступне.
Відповідно до «Стратегії розвитку Вінницької міської територіальної громади до 2030 року – Стратегії 3.0», документу створеного з метою забезпечення сталого економічного і соціального розвитку Вінницької міської територіальної громади, врахування та збалансування інтересів мешканців населених пунктів, що увійшли до Вінницької міської територіальної громади та підвищення якості їх життя, до 2030 р. передбачено збір інформації щодо можливості будівництва нового транспортного мосту через р. Південний Буг.
Інформуємо, що відповідно до діючої містобудівної документації м.Вінниці - Генерального плану міста Вінниці, затвердженого рішенням Вінницької міської ради від 23.11.2007 р. № 1498, зі змінами з актуалізацією за результатами його моніторингу, затвердженими рішенням Вінницької міської ради від 01.02.2013 р. № 1140 та Плану зонування міста Вінниці, затвердженого рішенням Вінницької міської ради від 04.07.2008р. №2012, зі змінами затвердженими рішенням Вінницької міської ради від 28.05.2021 р. №451 вул.Р. Скалецького і вул. Нагірну має з’єднати міст через р. Південний Буг.
В рамках концепції інтегрованого розвитку Вінниці 2030, затвердженої рішенням Вінницької міської ради № 1542 від 22.02.2019 р., передбачено такі заходи і проекти як:
- будівництво велосипедно-пішохідного мосту через річку в районі вул. Р. Скалецького;
- розвиток річкового транспорту.
Наразі КП «Агенція просторового розвитку» і Департаментом енергетики, странспорту та зв’язку ініціюються заходи щодо перспективної організації руху річкового транспорту по р. Південий Буг.
Відповідно до ст. 8 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» планування та забудова земельних ділянок здійснюється їх власниками чи користувачами в установленому законодавством порядку.
Так як розроблення поточних й перспективних програм капітального будівництва вимагає часу і аналізу наявних активів розгляд Вашої петиції перенаправлений згідно до компетенції профільним департамента міської ради, зокрема департаменту капітального будівництва та департаменту енергетики, транспорту та зв’язку.
Дякуємо Вам за Вашу активну громадську позицію!
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 350 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Стрєлков-Серга Юрко Петрів

Початок збору підписів:

13 січня 2022 р.

Відповідь дана:

9 лютого 2022 р.