Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Питна вода Долина Плюс

У зв'язку з незадовільною якістю питної води постачаєму міським водоканалом м. Вінниця населення мусить користуватися послугами постачання питної води сторонніх організацій, серед яких була Долина Плюс. По рішенню Вінницької Міської ради функціонування апаратів Долина Плюс було призупинено на невизначений термін. Просимо повернути апарати Долина Плюс, або іншого постачальника, або поліпшити якість питної води міського водопроводу.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На Вашу петицію щодо повернення акваматів з продажу питної води «Долина Плюс», розташованих на території Вінницької міської територіальної громади, інформуємо про наступне.
За зверненням МПП «Супутник» 18.03.2021 р. Рішенням Виконавчого комітету Вінницької міської ради № 671 було погоджено розташування 250 пересувних об’єктів сезонної торгівлі безалкогольними напоями (питна вода з автоматів). У зв’язку з закінченням терміну дії даного рішення (01.10.2021 р.) та не поданням нового пакету документів щодо продовження його терміну дії, як це передбачено рішенням Виконавчого комітету Вінницької міської ради від 26.02.2015 р.№ 438 (зі змінами та доповненнями), дані об’єкти сезонної торгівлі підлягають демонтажу, про що було попереджено керівництво МПП «Супутник».
Питання щодо розташування пересувних об’єктів сезонної торгівлі (питна вода з автоматів) на території Вінницької міської територіальної громади буде розглядатись Виконавчим комітетом, після проведення процедури перегляду та внесення відповідних змін в рішення виконавчого комітету міської ради від 26.02.2015 №438.
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Петицію підписали 556 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Бедих Артем Юрійович

Початок збору підписів:

28 січня 2022 р.

Відповідь дана:

7 лютого 2022 р.