Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Будівництво аквапарку на півострові "Бригантина"

Пропоную міській раді м.Вінниці розглянути питання будівництва аквапарку на місці півострова "Бригантина", як і було заплановано у 2007 році,до настання кризи. Даний проєкт дозволить вінничанам та гостям міста зануритись в атмосферу літа та морського відпочинку, що надзвичайно важливо для нашого клімату (короткого літа), та незадовільного екологічного стану на водоймах нашого міста (закриті пляжі, через високий вміст кишкової палочки у воді). Вважаю недоцільним на півострові "Бригантина" будувати черговий торговий центр, яких і так забагато у нашому місті. Аквапарк буде сприяти здоровому, сімейному відпочинку мешканців м.Вінниці, та допоможе збільшити туристичний потік, не тільки в період роботи фонтану Рошен, а й протягом всього року. Я впевнений, що запропонований комплекс чудово впишеться в концепцію реконструкції набережної р. Південний Буг, та дозволить задовольнити потребу мешканців міста проводити своє дозвілля в вінницькому аквапарку.

Посилання на статью проєкта забудови 2017 р.

http://vlasno.info/ekonomika/3/biznes/item/17303

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша петиція щодо будівництва аквапарку на місці півострова «Бригантина», розглянута виконавчими органами Вінницької міської ради, про що, в межах компетенції, повідомляємо наступне.
Відповідно до ст. 8 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» планування та забудова земельних ділянок здійснюється їх власниками чи користувачами в установленому законодавством порядку.
Рішення з питань планування та забудови територій приймаються сільськими, селищними, міськими радами та їх виконавчими органами, в межах визначених законом повноважень з урахуванням вимог містобудівної документації.
Рішенням Вінницької міської ради від 04.12.2020 р. №41 було надано дозвіл на розроблення детального плану території обмеженої вулицями Чорновола, Київська, площею Героїв Чорнобиля, річкою Південний Буг. Розробник - «МКП ВМЦМіА». В містобудівній документації передбачено зведення комплексу громадських будівель, зокрема спортивного комплексу «Льодова арена». Надані Вами пропозиції не відповідають проектним рішенням детального плану, громадське обговорення якого розпочате 24.01.2022 р. Ознайомитися з графічними матеріалами відповідної документації Ви можете на сайті Вінницької міської ради, перейшовши за посиланням - https://2021.vmr.gov.ua/TransparentCity/Lists/AnnouncementOfPublicTalking/ShowNews.aspx?ID=262.
Інформуємо, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», передбачено проведення процедури громадських обговорень та слухань, під час проходження яких зацікавлені мешканці можуть ознайомитись із графічними та текстовими матеріалами зазначеної містобудівної документації та надати свої пропозиції та зауваження, які будуть обов’язково враховані.
Дякуємо Вам за Вашу активну громадську позицію та небайдужість!
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 355 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дзядевич Олександр Анатолійович

Початок збору підписів:

28 січня 2022 р.

Відповідь дана:

15 лютого 2022 р.