Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 258 громад!

Електромережа та зупинка троллейбуса

Коли іде дощ зупинка Електромережа(тролейбус) залита водою, асфальт продавлений транспортом, дренажні системи є, але асфальт нижче ніж ті системи, і води багато і вона не зникає і нікуди не стікає, люди на 3 метра від зупинки стоять щоб їх не облило водою проїжджаючих автомобілів, це проблема, вирішіть її будь ласка

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 26 червня петицію підписали 6 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Бубнов Алексей Викторович

Початок збору підписів:

17 червня 2022 р.

До кінця збору підписів залишилось: