Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 297 громад!

Виділення та обладнання місць для вигулу собак у м. Вінниця.

Це третя петиція яка стотується однієї й тієї ж теми. Велике прохання звернути на неї увагу.
З кожним роком в нашому місті кількість тих хто утримує собак зростає. Вже давно виникла потреба у місцях де власники тварин спокійно можуть вигуляти своїх чотирилапих друзів , і де вони нікому не будуть заважати.
Наразі місто має евакуйованих тварин , яким шукають притулок у сім"ях, але проблема спокійного вигулу , з відсутністю порушення закону в нашому місті не сприяє цьому процесу!
Так само ця петиція буде корисна тим в кого маленькі діти , чи для тих хто бажає обмежити своє спілкування з тваринами, бо поки що , ми всі, вимушені гуляти з тваринами на прибудинкових територіях , де як правило гуляють діти.
В багатьох дворах є зони на яких ростуть дерева , які не є перепоною для того щоб поставити огорожу , та дозволити там грати собакам. Професійні майданчики з спец. обладнанням можуть будуватись 1 на мікрорайон, але у випадку перекриття щоденної необхідності прогулянок з собаками майданчиків необхідно більше. Хай він буде не великим , але він буде! Ті самі 400-500 м. кв. вже врятують ситуацію яка склалась. Кожен майданчик може закрити територію радіусом 1500-2000 м. В інших випадках не встигнеш до майданчика дойти , як вже час вести собаку додому.
Наразі наша Вінниця має 1 ділянку у парку Дружби Народів, що не є рішенням проблеми.
Прохання перейняти практику європейський міст , та забезпечити місто не тільки табличками "вигул тварин заборонено", а й поширити поруч з нашими оселями таблички "територія для вигулу домашніх тварин" .

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 4 червня петицію підписали 75 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Березова Елена Березова Валеріївна

Дата створення:

5 липня 2022 р.