Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Заміна газових котелень на котельні з альтернативних видів палива в комунальних закладах міста та області

Заміна газових котелень на котельні з альтернативних видів палива в комунальних закладах міста. Окупність яких складає 2- 3 роки. Українських виробників котелень на альтернативних видах палива достатньо. Також існує безліч варіантів теплових насосів, які ефективніші за газові в декілька разів. При введенні в експлуатацію нових багатоповерхових будинків зобов'язувати
будівельні компанії встановлювати в них теплові насоси повітря вода або котельні на альтернативних видах палива.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вашу петицію щодо заміни газових котелень на котельні з альтернативними видами палива в комунальних закладах міста та області за дорученням виконавчого комітету Вінницької міської ради, розглянуто департаментом міського господарства міської ради та повідомляємо наступне.
Інформуємо, що на території Вінницької МТГ ведуться роботи з будівництва котелень, які працюють на альтернативних видах палива. На сьогодні в м.Вінниці вже встановлено 12 твердопаливних котелень. Також розробляється проєктно-кошторисна документація на встановлення теплових насосів в 1 закладі освіти та 1 закладі охорони здоров’я.
Що стосується нових багатоповерхових будинків, то всі технічні питання щодо них вирішуються на етапі проєктування між замовниками (інвесторами) будівництва та забудовником, у відповідності до чинного законодавства України.
Відповідно до ст. 30 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» технічні умови - це комплекс умов та вимог до інженерного забезпечення об’єкта будівництва, які повинні відповідати його розрахунковим параметрам щодо водопостачання (з урахуванням потреб забезпечення пожежогасіння), тепло-, електро- і газопостачання, водовідведення, зовнішнього освітлення та телекомунікації.
Видача технічних умов не відноситься до компетенції департаментів Вінницької міської ради.
Фізична чи юридична особа, яка має намір щодо забудови земельної ділянки, що перебуває в її власності або користуванні, має право на одержання технічних умов згідно із поданою нею заявою до організації, що надає технічні умови.
Додаток до рішення

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Петицію підписали 354 особи з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Скорина Вадим Павлович

Початок збору підписів:

28 липня 2022 р.

Відповідь дана:

24 серпня 2022 р.