Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Зупинка Електромережа залита водою

Коли іде дощ зупинка троллейбуса залита водою і вона никуди не дівається! тому що продавлений асфальт ніхто не ремонтував, і так як зупинка знаходиться внизу і вся вода з ющенко тече прямо до Електромережі, а до дренажної системи водостоків вона просто не дістає тому що вона у лунках від колес транспорту то треба щось зробити та поремонтувати і виправити цей недолік, бо водії більшість нормальні - вони їдуть по іншій смузі, а деяки розбишаки - їдуть на дуже швидкому режимі і так як був дощ всі хто стояв сьогодні на зупинці чекав муніципальний трпанспорт були облиті водієм Ауді в 6:50 - там би ще камеру перевищення швидкості встановити, - щоб ловити цих водіїв і карати штрафом автоматичним за перевищення руху.
Дякую. Надіюсь що ви щось поремонтуєте, як це зробили на тролейбусній зупинці на Нансена.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 28 вересня петицію підписали 17 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Бубнов Алексей Викторович

Початок збору підписів:

16 вересня 2022 р.

До кінця збору підписів залишилось: