Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 381 громадa!

Тимчасово (до подолання дефіциту електроенергії) відновити роботу маршрутного таксі №32

Після широкомасштабних жовтневих російських ракетних ударів електроенергетична інфраструктура України зазнала непоправних втрат, наслідком чого стали віялові відключення електроенергії у більшості населених пунктів України, які не оминули стороною і Вінницю. Зрештою, це позначилося і на обсягах руху трамваїв та тролейбусів на маршрутах Вінниці, які з метою електроенергії довелося скоротити.
З метою економії електроенергії та мінімізації наслідків ворожих ракетних ударів, столиця нашої держави — місто Київ активно використовує міські автобуси на тролейбусних маршрутах.
Отже, з метою економії електроенергії таку практику цілком могла б і перейняти Вінниця.
Найбільш завантажений тролейбусний маршрут — №5 "Залізничний вокзал — Вишенька"; найбільш завантажений трамвайний маршрут — №4 "Муніципальний ринок — Барське шосе". Відтак, в умовах дефіциту електроенергії ці маршрути найбільше потребують заміщення муніципальними автобусами, а зважаючи на те, що 25 та 4 маршрути муніципальних автобусів їх дублюють, на відміну від Києва, розробляти з цією нові маршрути муніципальних автобусів не доведеться.
Після ворожого ракетного удару по автобусному парку в Дніпрі, з Вінниці до Дніпра було передано три муніципальних автобуси. Тому в умовах дефіциту електроенергії муніципальні автобуси не можуть повністю замістити той обсяг перевезень, який залишився непокритим після вимушеного скорочення випусків на трамвайні та тролейбусні маршрути. З цього випливає, що для забезпечення безперебійної роботи транспортної системи Вінниці до подолання дефіциту електроенергії необхідно збільшити обсяги руху маршрутних таксі, зокрема тимчасово відновити рух маршрутного таксі №32 "Залізничний вокзал — Сабарів". Це буде цілком виправдано, адже на 5 маршруті тролейбуса та 4 маршруті трамваю пасажиропотік значно більший, ніж на 32 маршруті муніципального автобуса.
Зважаючи на вищенаведене, керуючись ст. 5 Конституції України, ми, підписанти петиції, ВИМАГАЄМО:
1) Тимчасово (до подолання дефіциту електроенергії та припинення віялових відключень) відновити роботу маршрутного таксі №32 "Залізничний вокзал — Сабарів"
2) Частину муніципальних автобусів, які зараз обслуговують 32 маршрут — перекинути на 4 та 25 маршрути муніципальних автобусів, що дозволить додатково заощадити електроенергію та частково замінити електротранспорт муніципальними автобусами.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 18 квітня петицію підписали 16 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Супряга Іван Сергійович

Дата створення:

1 листопада 2022 р.