Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 266 громад!

Старомістяни проти встановлення сміттєвого майданчика навпроти школи №19!

Старомістяни проти встановлення сміттєвого майданчика навпроти школи №19!

Влада міста хоче встановити контейнери для сміття навпроти вікон початкової школи навчального закладу менш ніж за 100 м і за 50 метрів від  спортивного майданчика де діти займаються фізкультурою.

Це антісанітарія, бруд і постійний неприємний запах. Також можливі розповсюдження інфекційних захворювань, адже сміття – це миші та криси, миші та криси – це небезпечні хвороби, а там ДІТИ.

Також недоречним є взагалі розташування контейнерів навпроти приміщення школи. Наша школа багато років була забута владою міста, батьки самостійно збирали кошти по крихті та фарбували той фасад, точно не для фону для сміття.

Нині ситуація змінилася і наша школа почала змінюватися розквітати, ЧОТИРИ наші проекти Громадських ініціатив здобули перемогу та втілились у життя. Наш заклад мав би стати родзинкою Старого міста, адже маємо Парк Подільського каменю.

Просимо речним є взагалі розташування контейнерів навпроти приміщення школи. Наша школа багато років була забута владою міста, батьки самостійно збирали кошти по крихті та фарбували той фасад, точно не для фону для сміття.

Нині ситуація змінилася і наша школа почала змінюватися розквітати, ЧОТИРИ наші проекти Громадських ініціатив здобули перемогу та втілились у життя. Наш заклад мав би стати родзинкою Старого міста, адже маємо Парк Подільського каменю.

Просимо не встановлювати сміттєві контейнери та не псувати зовнішній вигляд закладу та не наражати на небезпеку зараження інфекційними хворобами наших дітей.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 4 грудня петицію підписали 354 особи з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Остапчук Назар Андрійович

Початок збору підписів:

21 листопада 2022 р.

До кінця збору підписів залишилось: