Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 370 громад!

Зміна інтервалу руху муніципального автобуса за маршрутом №22 м-н Академічний -Зал.вокзал у години пік

В зв"язку із зростанням чисельності мешканців м-н "Академічний " ( забудова району та внутрішньо-переселенні особи) , існує необхідність збільшення кількості одиниць транспорту на маршруті у години пік , чи заміна існуючих автобусів, що здійснюють перевезення на більші вмісткіші за чисельністю пасажирів. Так як у тролейбусному сполученні до мікрорайону було неодноразово відмовлено , під час відповідних звернень , прохання від мешканців району, нарешті розглянути питання покращення транспортного забезпечення району у години пік !!! А не дати повторне сухе формулювання відмови по данному питанню !

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вашу петицію щодо покращення транспортного обслуговування мешканців мікрорайону «Академічний» шляхом збільшення кількості рейсів автобусів по маршруту №22 в години «пік» або залучення для обслуговування пасажирів по даному напрямку автобусів більшої місткості опрацьовано.
За результатами опрацювання інформую.
На сьогоднішній день на автобусному маршруті загального користування в звичайному режимі руху №22 «Мікрорайон «Академічний» – Залізничний вокзал» працює 3 автобуси середньої місткості. Інтервал руху між автобусами в години «пік» складає 25-45 хвилин.
Беручи до уваги звернення мешканців мікрорайону «Академічний»,
з метою покращення транспортного забезпечення мікрорайону, з 15.02.2023 р. збільшено кількість рейсів автобусів по маршруту №22 в години «пік».
Водночас повідомляю, що фахівцями комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» опрацьовано Вашу пропозицію щодо залучення для обслуговування пасажирів по маршруту №22 автобусів більшої місткості.
Враховуючи геометричні параметри та особливості вулиць, по яким курсують автобуси маршруту №22, використання на зазначеному маршруті великогабаритних автобусів є технічно неможливим.
Разом з тим повідомляю, що на сьогоднішній день вивчається технічна можливість впровадження тролейбусного руху до мікрорайону «Академічний» шляхом залучення для перевезень тролейбусів з автономним ходом.
Одним із варіантів є відкриття тролейбусного маршруту сполученням «Мікрорайон «Академічний» – Залізничний вокзал» із шляхом проходження тролейбусів по вулицях Тимофіївській, Андрія Шептицього, Пирогова, Соборній, проспекту Коцюбинського.
Впровадження тролейбусного руху до мікрорайону «Академічний» буде можливим при умові збільшення кількості тролейбусів з автономним ходом в тролейбусному депо комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія».
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 358 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ЩЕГОЦЬКИЙ ДМИТРО СЕРГІЙОВИЧ

Початок збору підписів:

26 січня 2023 р.

Відповідь дана:

16 лютого 2023 р.