Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Встановлення світлофора на перехресті вул. Первозванного/600-річчя.

У зв’язку зі збільшенням механічного транспорту в нашому місті за останні роки, на цій ділянці перехрестя все частіше починають виникати незручні ситуації з випадками ДТП та іноді просто неможливо спокійно перейти дорогу або зробити поворот автомобілем, особливо у будні дні. Перехрестя стає небезпечним і потрібує контролю. Просимо вас, віднестись до цього з розумінням, розглянути і нарешті встановити на цьому перехресті світлофор який би забезпечив безпеку та комфорт для усіх учасників дорожнього руху.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 23 квітня петицію підписали 85 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Гостєв Дмитро Олексійович

Дата створення:

27 січня 2023 р.