Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

СкейтПарк на Вишенці та збереження зеленої зони

В мікрорайоні Вишенька м.Вінниці НЕОБХІДНО побудувати скейт парк для відпочинку та занять спортом дітей та підлітків!!! Адже спорт на свіжому повітрі це здоров'я нації. Для побудови СкейтПарку є безпечна зелена зона з багаторічними деревами за адресою Келецька 50а перед храмом молитви адвентистів. На цій земельній ділянці розташована дитяча гірка, яку необхідно замінити на нову та сучасну. Транспортна розв’язка дає змогу зручно та безпечно дістатися цього місця.
5 років назад цю зелену зону хотіли незаконно знищити під забудову автомийки. Мешканці прилеглих будинків відстояли стоє право на чисте повітря на численних мітингах. Але діти ростуть, а паркан від автомимийки стоїть 5 рік і унеможливлює прогулянки зеленою зоною загального користування!
На сьогодншній день нас інформує новий забудовник що уся зелена зона, багаторічні дерева та дитяча гірка буде знищена. Безпечний та зручний тротуар, який веде до церкви адвентистів та буд.Келецька 50б буде демонтовано! для побудови 5поверхового офісного центру та парковки для автівок під вікнами житлового будинку Келецька 52. Це обурило мешканців прилеглих будинків. Адже жодного громадського слухання, щодо забудови, з мешканцями багатоповерхових буд.Келецька 52 та Келецька 50б не проводилось.
Закон про захист зелених насаджень в містах забороняє надання земельних ділянок для будівництва будівель.
Знищення зеленої зони відпочинку та багаторічних насаджень суперечить Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища".
Для будування офісів на 660рііччя є пустуюча картографічна фабрика , та багатоповерхова недобудова біля мегамоллу.
Місцева влада повинна дослухатись до мешканців міста. Не знищувати зелену зону та багаторічні дерева перед церквою адвентистів на Келецькій 50а, зрізати сухі та небезпечні дерева , прибрати паркан, оновити дитячий майданчик сучасною гіркою та облаштувати скайпарк для відпочинку дітей та підлітків міста Вінниця.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчими органами Вінницької міської ради було розглянуто Вашу петицію від 12.06.2023 р. щодо необхідності будівництва скейт-парку для відпочинку та занять спортом дітей та підлітків у мікрорайоні Вишенка м. Вінниці на зеленій зоні за адресою вул. Келецька, 50а перед храмом молитви адвентистів, інформуємо наступне.
Як вже неодноразово Вам повідомлялось, згідно з чинним Планом зонування м. Вінниці територія біля будинків №№ 52, 50а, 50б у м. Вінниці відноситься до ділової зони.
Відповідно до ст. 8 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» планування та забудова земельних ділянок здійснюється їх власниками чи користувачами в установленому законодавством порядку.
В подальшому наміри використання зазначеної земельної ділянки мають узгоджуватися з мешканцями м. Вінниці.
Рішенням виконавчого комітету міської ради від 13.01.2022 р. № 75 було надано дозвіл департаменту комунального господарства та благоустрою міської ради на капітальний ремонт елементів благоустрою біля р. Дьогтянець у м. Вінниці. Проектною організацією ТОВ «Вінгідінженірінг» було виконано інженерно-геодезічні вишукування та робочий проект «Капітальний ремонт елементів благоустрою біля р. Дьогтянець в м. Вінниці». На цей час проведено експертизу вказаного проекту та планується виконання безпосередньо будівельних робіт.
Додатково інформуємо, що Комунальним підприємством «Інститут розвитку міст» розроблено Концепцію розвитку малих річок Вінниці.
Дякуємо за активну громадську позицію.
Додаток до рішення

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Петицію підписали 353 особи з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Мельник Юлія Петрівна

Початок збору підписів:

29 травня 2023 р.

Відповідь дана:

21 червня 2023 р.