Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Внесення змін до бюджету Вінницької громади на 2024 рік та направлення більшості коштів на потреби оборони, а не благоустрій та ремонти

Звертаюсь до влади Вінницької громади з проханням направити основну частину коштів бюджету місцевої громади на потреби оборони, а не знову благоустрій, капітальні ремонти, парки і тд.

Як свідчить бюджет вінницької громади на 2024 сотні мільйонів спрямовані на благоустрій та капітальне будівництво. Ці видатки не є пріоритетними під час війни.
За ці кошти можна закупити десятки тисяч дронів для військових частин, які розташовані у Вінницькій громаді, або інше обладнання для ЗСУ.
Нагадую місцевій владі, що війна триває, державному бюджету критично не вистачає коштів на оборону.
В 2023 році було купа скандалів та розслідувань щодо нераціонального витрачання коштів місцевих бюджетів під час війни.
Проте, як свідчить бюджет Вінницької громади на 2024 рік, це нічого не дало. І далі ця ситуація продовжується.
Тому, сьогодні критично важливим є забезпечення потреб збройних сил та оборони держави, а не благоустрій міст та капітальні ремонти.
Враховуючи це, закликаю Вінничан підписати цю петицію, а місцеву владу закликаю внести зміни до бюджету громади на 2024 рік, та реально спрямувати основну частину коштів на потреби оборони, військових частин розташованих у Вінницькій громаді та лише критичні витрати.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 24 травня петицію підписали 176 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Снігур Дмитро Миколайович

Дата створення:

22 грудня 2023 р.