Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Облаштування тротуару в районі ЖК Барський

На даний час активно заселяються будинки і квартири, які знаходяться в районі ЖК Барський(за Епіцентром, с. Зарванці) і прилеглих вулицях.
Багато людей щоденно переходять автомагістраль М21 в забороненому місці, так як до найближчих пішохідних переходів близько 700 метрів (в районі Західного Автовокзалу). До пішохідного переходу (перехрестя вулиці Келецька та Барське шосе) близько 500 метрів, але тротуар не облаштований належним чином, що унеможливлює перехід в даному місці.
Пропоную облаштувати тротуар від вулиці Пляжна до перехрестя вулиці Келецька та Барське шосе (відмічено зеленою лінією) для переходу у встановленому місці, який дозволить вільно та безпечно пересуватися людям від району ЖК Барське до району Вишенька, зупинок громадського транспорту і т.п.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 24 травня петицію підписали 136 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Пильнюк Віталій Ігорович

Дата створення:

27 грудня 2023 р.