Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Вінниця, як туристичний магніт для усієї Європи

Проблематика: Центральний міський парк Вінниці не викликає зацікавленності зі сторони туристів, при глобальному потенціалі в межах Європи.

Вирішення:
1) Будівництво на вільних територіях парку критого Аквапарку, що стане магнітом в будь-яку пору року. Звичайно, унікальний дизайн цього аквапарку мусить виконати ключову роль.
2) Будівництво "Американських гірок" по всій території парку, що стане ключовим фактором для відвідування і реклами парку і міста в інших населених пунктах України та Європи.
3) Перебудова доріжок, створення комерційних зон у парку, де турист буде насичувати міський та юридичний бюджет своїми податками.
За приклад можна взяти місто Орландо в Флориді, США. Місто достатньо звичайне, без великих підприємств, або морської інфраструктури, але спромоглось завдяку туризму - стати дійсно магнітом для усіх Штатів та світу. Приклад з України - це місто Харків, мабуть усі чули про глобальні паркові проекти у місті, якщо ні - рекомендую до вивчення.
Залучення інвестицій на дані проєкти, може стати ключовую сторінкою в історії м. Вінниця, а можливо і усієї України. Вдала рекламна компанія в країна Європи насичить на перенасить бюджет міста, що привабить спеціалістів, інтелектуальних, творчих людей з усього світу. В подальному, в перспективі 30 років, Вінниця цілком може стати містом-мільйонником.
Прошу розлянути дану петицію, для майбутнього міста і його жителів

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 24 травня петицію підписали 5 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Плахотник Дмитро Васильович

Дата створення:

25 січня 2024 р.