Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Створення інфраструктури для практичних занять з військової підготовки для військових та цивільних


З початком повномасштабного вторгнення, гостро постало питання в наявності інфраструктури для навчання, підготовки та удосконалення військових навичок не тільки для кадрових військових, мобілізованих, а й цивільних осіб котрі підлягають мобілізації.
Шановна міська влада м. Вінниці звертаємося до Вас з проханням, щодо виділення в КОМУНАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ (на зразок спорт майданчиків, парків тощо) і облаштування території для можливості проведення тактичних занять з військової підготовки для цивільних та військовослужбовців на базі страйкбольної (не вогнепальної) зброї та її аналогів. Саме створення даної інфраструктури буде сприяти покращенню підготовки цивільного населення та військових підрозділів під час проведення тактичних занять і тренувань. Ми віримо, що це дасть змогу покращити опір ворогу і зберегти більше життів. Просто хочемо привести слова командира полку спецпризначення АЗОВ підполковника Національної гвардії України Прокопенка Д.Г., які ми повністю підтримуємо: "Жодне озброєння не буде працювати без професійно підготовлених військовослужбовців, що робить їх найціннішим елементом армії"
Виходячи із вищесказаного, ми вважаємо, що створення відповідної інфраструктури в мінімальні терміни є дуже необхідною справою, що дасть змогу покращити військову та фізичну підготовку населення і можливість отримати базові навички у володінні зброєю, військовою медициною тощо. В подальшому дана інфраструктура може бути також використана для проведення різних патріотично-виховних заходів і змагань серед цивільного населення.

На нашу думку, дана інфраструктура має бути в першу чергу призначена для можливості здобуття та/або покращення навичок під наглядом досвідчених інструкторів у цих напрямах:
- Домедичної допомоги та по протоколу MARCH
- фізичної підготовки (смуга перешкод)
- базові навички у володінні зброєю (без стрільби з вогнепальної зброї)
- базового саперства
- тактичної підготовки та імітації бойових дій у лісистій та урбанізованій місцевості
Для виконання даних функцій, тактичний полігон для проведення тренувань, вишколів та інших заходів має включати:
1. Локація укріплень для можливості проведення тактичних навчать чисельністю до роти (до 100 чол). Включає в себе опорні пункти, бліндажі, мережі траншей які формують лінію укріплень. (На урбан полігоні закинуті приміщення, які можуть дати змогу імітації бойових дій в населених пунктах)
2. Смуга перешкод, в ідеалі декілька різної складності.
3. Плац чи широка галявина де можна провести бріфінг, шикування, розподіл на групи тощо. Також в подальшому може використовуватись для навчань операторів бпла.
4. Смуга, маршрут чи майданчик для навчання саперної справи.
5. Обладнані навіси з столами які можуть бути використані для лекцій, теоретичних занять по медицині, розставці макетів матеріальної бази тощо...
6. Місце для автотранспорту, туалет, можливо місце для переодягання тощо.

Саме створення такої інфраструктури є вкрай необхідним, для багатьох активних громадських організацій та інших суб’єктів , які проводять заходи з підвищення військової підготовки.

Слава Україні! Разом до перемоги!

Кириченко Сергій Олександрович заступник голови ГО «Вінницька федерація страйкболу» та наразі цивільний інструктор 14-ї бригади НГУ «Червона калина»

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша петиція щодо виділення в комунальну власність і облаштування території для можливості проведення тактичних занять з військової підготовки для цивільних та військовослужбовців на базі страйкбольної зброї та її аналогів розглянута виконавчими органами Вінницької міської ради, про що, в межах компетенції, повідомляю наступне.
Частиною 2 статті 19 Конституції України встановлено, що органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до статті 39 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» громадяни України, призвані на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, які раніше не проходили військову службу в Збройних Силах України, інших військових формуваннях, проходять курс базової загальновійськової підготовки тривалістю не менше ніж один місяць. Дане питання відноситься до компетенції командування Збройних Сил України та інших військових формувань.
На даний час кошти бюджету Вінницької міської територіальної громади спрямовані на надання допомоги військовим частинам та іншим військовим формуванням у вигляді субвенцій, а також шляхом закупівлі майна та технічних засобів з послідуючою передачею їх військовим частинам.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 356 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кириченко Сергій Олександрович

Початок збору підписів:

7 березня 2024 р.

Відповідь дана:

28 березня 2024 р.