Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Питна Вода Долина

У зв'язку з незадовільною якістю питної води постачаєму міським водоканалом м. Вінниця населення мусить користуватися послугами постачання питної води сторонніх організацій, серед яких була Долина Плюс. По рішенню Вінницької Міської ради функціонування апаратів Долина Плюс може бути призупинено. Просимо не забороняти апарати питної води Долина Плюс а також поліпшити якість питної води міського водопроводу.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

На електронну петицію щодо продовження роботи автоматів з реалізації питної води ТМ «Долина Плюс» інформуємо про наступне.
На території Вінницької міської територіальної громади діяльність з реалізації питної води з пересувних об’єктів торгівлі (вендінгова торгівля) здійснюють 4 оператора ринку: ТМ «Долина плюс», ТМ «Подолянка», ТМ «Аква Пульс», ТМ «Аква Люкс». Станом на 01.04.2024 року розташовано біля 660 автоматів з реалізації питної води з яких 320 ТМ «Долина Плюс».
Міська влада створює належні умови для роботи у громаді, роблячи ставку на рівних правах та недопущенні нечесної конкуренції між суб’єктами господарювання.
Виконавчим комітетом Вінницької міської ради були прийняті рішення про відмову у використанні об’єктів благоустрою для розташування пересувних об’єктів торгівлі ТМ «Долина Плюс», в зв’язку з тим, що суб’єктами підприємницької діяльності, які здійснюють реалізацію питної води з автоматів неодноразово порушувались вимоги Порядку використання об’єктів благоустрою для здійснення торговельної діяльності з пересувних об’єктів сезонної торгівлі на території Вінницької міської територіальної громади, затвердженого рішенням виконавчого комітету Вінницької міської ради від 23.06.2022 року №1235 (зі змінами), та невиконанням Приписів та Попереджень про термінове проведення робіт по демонтажу 53 самовільно встановлених автоматів.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 483 особи з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шевчук Дмитро Олексійович

Початок збору підписів:

29 березня 2024 р.

Відповідь дана:

8 квітня 2024 р.