Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Перейменувати вулицю Болгарську на вулицю Володимира Іпатова

Ми, родина, колеги, побратими та друзі захисника, офіцера, Іпатова Володимира Миколайовича, просимо вшанувати пам’ять загиблого Героя та підтримати петицію з перейменування на його честь вулиці Болгарської (в минулому Константиновича). Нині назва вулиці, на якій народився, виріс та проживав захисник, а тепер продовжують проживати батьки та діти не несе ніякої історичної цінності.

З перших днів повномасштабного вторгнення Володимир без вагань став на захист Батьківщини і брав участь у російсько-українській війні на Сході України. У мирному житті Володимир був прекрасним та турботливим сином, братом, батьком та надійним другом.
Народився захисник 15.05.1980 року у Вінниці. Навчався у ЗОШ I-III ст. №26 м. Вінниці. Закінчив у 2001 році Вінницькій медичний коледж ім. Д. К. Заболотного, відділення підготовки помічників військового лікаря для Збройних Сил України, спеціальність «Лікувальна справа».
З 2001 року по 2004 рік проходив службу на посаді начальника медичного пункту 261 станції дальньої радіонавігації (Європейський ланцюжок) с. Плодове Бахчисарайського району, АР Крим.
З 25.02-29.12. 2004 року проходив службу на посаді начальника медичного пункту 1194-го окремого батальйону радіоелектронної боротьби, м. Первомайськ, Миколаївської області.
З 2007 р. по 2010 р. працював фармацевтом.
У 2008 році закінчив ВНМУ ім. М.І. Пирогова фармацевтичний ф-т, спеціальність «Провізор».
У ВНМУ ім. М.І. Пирогова на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я почав працювати з 2012 року на посаді асистента.
У 2019 році з відзнакою закінчив державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, здобув кваліфікацію: магістр освітніх, педагогічних наук ступінь вищої освіти «магістр», спеціальність 011 Освітні, педагогічні науки, професійна кваліфікація викладач вищого навчального закладу.
З 24.02.2022 року пішов добровольцем на захист Батьківщини. Капітан медичної служби А 7334 (А7048).
23.03.2023 року героїчно загинув при евакуації поранених в Донецькій області, населеному пункті Бахмут. Без батька залишилось троє дітей.
Володимир був справжнім патріотом, який не лише словом, а й ділом доводив свою любов та відданість до України та українського народу.
Назви вулиць повинні бути увічнені на честь Героїв, які зробили вагомий внесок у розвиток країни та віддали своє життя за захист територіальної цілісності України і нашого рідного міста Вінниця зокрема.
Важаємо, що ім’я Володимира Іпатова має бути вшановане міською громадою Вінниці, а вулиця на якій проживав Герой – перейменована в його честь.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Виконавчими органами Вінницької міської ради розглянуто петицію від 03.04.2024 р. № Ко/01/26276 про перейменування вулиці Болгарської у м. Вінниці на честь Володимира Іпатова, повідомляю наступне.
З метою підвищення ефективності міської політики у сфері публічної історії, надання консультаційної підтримки, проведення наукових досліджень, а також вивчення пропозицій територіальної громади в питаннях, які стосуються історії, культурної спадщини та топоніміки, відповідно до рішення виконавчого комітету від 13.10.2016р. №2344 (зі змінами) створено Раду з питань історії, культурної спадщини та топоніміки Вінницької міської територіальної громади (далі – Рада).
Звернення щодо перейменування вулиці Болгарської у м. Вінниці на честь Володимира Іпатова розглянуте Радою на засіданні, яке відбулось 10.04.2024р. Радою підтримана пропозиція щодо перейменування на честь Володимира Іпатова провулку 2-й Болгарський. Проєкт рішення щодо перейменування провулку 2-й Болгарський на вулицю Володимира Іпатова схвалений виконкомом та поданий для включення до порядку денного чергової сесії Вінницької міської ради.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 380 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Щетинін Михайло Сергійович

Початок збору підписів:

29 березня 2024 р.

Відповідь дана:

16 квітня 2024 р.