Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Перейменування вулиці «Вишнева» на честь загиблого героя Вавілова Богдана

Перейменувати вулицю «Вишнева» на вулицю Вавілова Богдана

Батьки, рідні, побратими та друзі захисника України, Вавілова Богдана Вікторовича, просимо вшанувати пам’ять загиблого Героя (посмертно нагородженого Орденом «За Мужність» III ступеню) та підтримати петицію з перейменування вулиці Вишнева (або будь якої іншої вулиці, назва якої не несе в собі історичної цінності), на його честь.

Вавілов Богдан Вікторович (головний сержант взводу, командир 1-го відділення 1-го стрілецького взводу 1-ї стрілецької роти 3-го стрілецького батальйону військової частини 3008), народився в місті Вінниця 5.05.1995року. В 2013 році закінчив Загально-освітню школу 1- III ступеню № 18 Вінницької міської ради. В цьому ж році підписав контракт на військову службу в Національній Гвардії України та став на захист нашої батьківщини.

У 2018 році Вавілов Богдан здобув вищу освіту в Академії МВД України місто Київ. Згідно постанови Кабінету Міністрів України №413 від 20 серпня 2014 року декілька разів безпосередньо брав участь в антитерористичних операціях для забезпечення суверенітету та територіальної цілісності України в районах проведення антитерористичних операцій Донецької та Луганської області та був відзначений державної нагородою медаллю «Ветеран війни».
Після повномасштабного вторгнення військ РФ на територію України 24.02.2022 року, Вавілов Богдан добровільно знову вступив в ряди Національної Гвардії України та став на захист батьківщини. Впродовж місяця він тренував бійців, які збиралися на фронт та постійно просив свого командира, щоб і його відправили на передову лінію.

З 24.03.2022 року Вавілов Богдан вибув у службове відрядження до угрупування НГУ в ОТУ «Схід» для виконання завдань, визначених законом України (Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській областях). 19.04.2022 року на виконання вимог бойового розпорядження командира БГрЗОТО УНГУ в ОТУ «Схід» №45 Вавілов Богдан виконував службово-бойові завдання в складі та підпорядкуванні 54-ї ОМБр ЗСУ неподалік с. Солодке Марїнського р-н Донецької області. Внаслідок артилерійського обстрілу ворога Вавілов Богдан отримав проникаюче осколкове поранення голови, але незважаючи на поранення, він з під обстрілів виніс на собі трьох поранених побратимів, після чого втратив свідомість та був доставлений в реанімаційне відділення Дніпропетровської обласної клінічної лікарні імені І.І.Мечникова. В лікарні Вавілов Богдан 10-ть днів боровся за життя, але від отриманих поранень помер 30 квітня 2022 року.

Поховали Богдана в рідному місті на Сабаровському кладовищі на алеї «Слави Героям». Президент В.В. Зеленський посмертно відзначив Вавілова Богдана Вікторовича державною нагородою – орденом «За Мужність» III ступеню.

З перших днів повномасштабного вторгнення Богдан без вагань став на захист України та віддав своє життя, щоб зберегти життя інших. Богдан не встиг одружитися і народити дітей, на момент загибелі йому було лише 26-ть років. Він не прожив своє життя, не встиг продовжити свій рід та залишити пособі нащадків, тому назва вулиці в рідному місті на його честь – це саме мінімальне, що ми можемо зробити щоб вшанувати його пам’ять.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 23 квітня петицію підписали 361 особа з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сологуб Маріанна Георгіївна

Початок збору підписів:

1 квітня 2024 р.

Оприлюднення відповіді не пізніше:

24 квітня 2024 р.