Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Про незаконне звільнення Супрунової Т.В.

30 квітня 2024 року громадськості Вінниччини стало відомо, що Супрунову Тетяну Володимирівну було звільнено з роботи в Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова на підставі п.3 ч.1 ст. 41 КЗпП (за вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, несумісного з продовженням даної роботи).
Ми, що нижче підписуємося, вважаємо цей наказ про звільнення незаконним, таким, що є штучно інспірованим адміністрацією ВНМУ ім. М.І. Пирогова як акт особистої помсти Супруновій Т.В. за її громадську діяльність, активну публічну позицію щодо контролю прозорості останніх виборів ректора зазначеного ЗВО.
Публікації в соціальних мережах щодо процесу виборів ректора було умисно невірно кваліфіковано адміністрацією як "аморальний проступок" Супрунової Т.В. з метою її незаконного звільнення з роботи з особистих мотивів.
Ми вважаємо, що Супрунова Т.В.:
- не вчиняла жодних протиправних дій, в тому числі, аморальних проступків.
- не порушувала загальноприйнятних норм і правил поведінки.
- користується заслуженою повагою серед співгромадян, авторитетом серед студентів, є професіоналом та сумлінним науково-педагогічним працівником.
- має бути поновлена на посаді та продовжувати виконувати свої посадові обов'язки.
У зв'язку з вищевикладеним, просимо поставити на розгляд сесіїї проект рішення Вінницької міської ради щодо звернення ВМР до Міністерства охорони здоров'я про проведення службового розслідування щодо незаконного, на нашу думку, звільнення з посади доцента кафедри акушерства та гінекології ВНМУ ім. М.І. Пирогова - Супрунової Т.В.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Станом на 18 червня петицію підписали 230 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Павленко Юрій Євгенійович

Дата створення:

9 травня 2024 р.