Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Заборонити обгороджувати Центральний парк великим парканом за 2,2 мільйона гривень

Вінницька міська рада хоче виділити з бюджету міста шалену суму у 2 200 000 гривень, щоб збудувати паркан навколо Центрального парку. Причина такого рішення дуже примитивна, бо люди топчуть траву і не можна нічого посадити на ній. Парк буде недоступний для людей після 23 години. Це просто обурює. Ні в якому разі це не треба допустити.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша петиція «Заборонити обгороджувати Центральний парк великим парканом за 2,2 мільйона гривень», адресована Вінницькій міській раді, розглянута, про що повідомляю наступне.
Центральний парк культури та відпочинку м.Вінниці є пам'яткою садово-паркового мистецтва загальнодержавного значення. На території парку розташовані пам'ятники (М.Горькому біля центрального входу, воїнам-афганцям, січовим стрільцям, загиблим міліціонерам), а також «Алея славетних земляків».
На даний час у парку відновлено об'єкти дозвілля і відпочинку: стадіон, міський планетарій, численні атракціони, побудовано ковзанку зі штучним покриттям критого типу «Льодовий клуб», вжито інші заходи з благоустрою території парку.
Парк став улюбленим місцем проведення дозвілля мешканців міста, які відпочивають з малечею.
Під час будівництва парк зі сторони вул.Магістратської був обгороджений цегляним парканом, який забезпечував безпеку руху на магістральній вулиці і унеможливлював випадкове вибігання дітей на проїжджу частину вулиці. Паркан є об’єктом благоустрою і невід’ємною частиною парку.
Оскільки, з часом зазначений паркан місцями зруйнувався, застарів, прийшов у не придатний для експлуатації стан, тому подальша його руйнація може призвести до трагічних випадків, з людськими жертвами.
Розуміючи необхідність забезпечення безпечного відпочинку громадян з дітьми, а також проведення благоустрою парку, міським головою дано доручення департаментам архітектури, містобудування та кадастру, комунального господарства та благоустрою міської ради спільно з професійними архітекторами, дизайнерами, іншими фахівцями міста, які мають досвід роботи з пам’ятками садово-паркового мистецтва, та із залученням громадськості додатково опрацювати дане питання.
Роботи по відновленню об’єкту благоустрою парку будуть проводитись виключно після розгляду та детального вивчення наданих фахівцями пропозицій.
В свою чергу, запевняю, що усі дії Вінницької міської ради та її виконавчих органів направленні виключно на покращення умов проживання жителів територіальної громади, розвитку Вінниці як європейського міста, одного з лідерів в Україні за темпами розвитку та комфорту життя.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 572 особи з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Боднар Владислав Вячеславович

Початок збору підписів:

26 травня 2016 р.

Відповідь дана:

3 червня 2016 р.