Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 215 громад!

Додаткові маршрути до мікрорайону "Академічний"

Прохання мешканців Мікрорайону " Академічний " підтримати петицію ,що до створення маршрутів з району " Академічний " в напрямку "Західного автовокзалу " і "Залізничного вокзалу " ,щоденне добирання до роботи ,школи, садочка ,перетворюється на пекло,особливо взимку.Дякую за підтримку.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вашу петицію щодо можливості запровадження додаткових автобусних маршрутів загального користування в мікрорайон «Академічний» розглянуто та повідомляємо наступне.
На сьогоднішній день, транспортне обслуговування мікрорайону «Академічний» забезпечується автобусним маршрутом загального користування в режимі маршрутного таксі №5А «П’ятничани – с. Шкуринці» працює 7 автобусів, в даний час, враховуючи звернення мешканців мікрорайону «Академічний», на даному автобусному маршруті збільшено кількість рухомого складу в години «пік» до 8 одиниць.
Перевізників, які відповідно до укладених договорів здійснюють перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування в режимі маршрутного таксі №5А «П’ятничани – с. Шкуринці» попереджено про неухильне дотримання затверджених розкладів та інтервалів руху.
Одночасно повідомляємо, що всі наявні автобуси муніципального автобусного парку комунального підприємства «Вінницька транспортна компанія» задіяні в перевезеннях пасажирів на маршрутах міста, за наявності вільних автобусів буде розглядатися питання щодо їх залучення для транспортного обслуговування мікрорайону «Академічний».
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 386 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Козловський Сергій Геннадійович

Початок збору підписів:

3 січня 2017 р.

Відповідь дана:

24 січня 2017 р.