Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 236 громад!

Врегулювання руху по вулиці Привокзальній

Пропоную вирішити вже проблему постійних заторів по вулиці Привокзальна, в районі пішоходного переходу між двома ринками. Специфіка руху пішоходів (неперервним потоком) вимагає встановлення світлофору. Люди вважають цей пішоходний перехід продовженням тротуару, тому переходять цого не формуючись у прупи, цим самим сильно сповільнюють рух транспорту. Якщо вам вже так бракує коштів на світлофор, то поставте хоча б працівника зі знаком СТОП, для організованого переходу, групами.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 28 липня петицію підписали 157 осіб з 350 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Тодчук Євгеній Леонідович

Дата створення:

22 квітня 2017 р.