Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Освещение пер. Железнодорожный

Уже 27 лет я живу в доме расположенном по пер.Железнодорожный. И за все это время он не был освещен. Рядом лесопитомник, в котором на данный момент находятся военные. В вечернее время суток, когда возвращаемся с работы, а дети из школы идти очень страшно. Особенно в зимнее время, когда рано темнеет. Улица освещается только в двух местах это кафе "Сокол" и магазин "Катюша". Много лет мы просим чтобы решили эту проблему, но никакой реакции на просьбу нет. По городу проводится освещение многих улиц, но до нашего переулка так и не дошли. Пожалуйста поддержите кому не безразлично. Это очень важно.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши електронну петицію Чередниченко В.В. «Освітлення пров. Залізничний», відповідно до статті 231 Закону України «Про звернення громадян», керуючись рішенням Волноваської міської ради від 11.05.2018 №6/103-2391 «Про затвердження Порядку розгляду електронної петиції, адресованої Волноваській міській раді», статтею 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Підтримати електронну петицію щодо проведення освітлення пров.Залізничний м.Волноваха.

2. Відділу ЖКГ, торгівлі та побутового обслуговування населення (Кобзар ) при розробці програми соціально-економічного розвитку міста Волноваха на 2019 рік передбачити заходи на проведення реконструкції мереж вуличного освітлення по пров. Залізничний.

3. Відділу обліку та звітності (Тимошенко) при формуванні бюджету на 2019 рік передбачити кошти у місцевому бюджеті на фінансування заходів з проведення реконструкції мереж вуличного освітлення по пров. Залізничний.

4. Координацію роботи з виконання цього рішення покласти на начальника відділу ЖКГ, торгівлі та побутового обслуговування населення Кобзаря Д., контроль залишаю за собою.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 100 осіб з 100 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Чередниченко Вікторія Вікторівна

Початок збору підписів:

26 листопада 2018 р.

Відповідь дана:

1 березня 2019 р.